Fryzury średnie 2014

Fryzury średnie 2014Fryzury średnie 2014Spośród wszystkich stylów fryzur, to właśnie fryzury średnie 2014 są najbardziej uniwersalne. Może to być zwykła fryzura z równo przyciętymi włosami tej samej długości, jednak czemu by nie spróbować fali i z podkręconymi włosami oddać hołd latom 40-tym? Średnia długość zdecydowanie nie jest dla osób, które lubią mieć każdego dnia tą samą fryzurę. Krótkie fryzury mają ograniczone zastosowanie i nie każda kobieta będzie w nich dobrze wyglądać. Jednak średniej długości fryzury są w sam raz dla kobiet, które lubią eksperymentować i mają pewność siebie, która sprawi, że efekt końcowy będzie wyglądał doskonale.

Jakie są przykładowe style fryzur dla włosów o średniej długości?

Długość i warstwy – lub ich brak – to cechy, które decydują o dobrym wyglądzie fryzury. Włosy o średniej długości mogą okalać twarz tylko do linii szczęki lub po prostu dotykać ramion. Delikatne włosy bardzo skorzystają po przycięciu ich do średniej długości. Można ściąć je tak, aby wyglądały na postrzępione i lekko rozwichrzone, a po zaczesaniu ich na bok, mogłabyś zostać pomylona z Cameron Diaz.

Nieco dłuższe włosy, zaczesane na bok i lekko sięgające obojczyków będą wyglądały elegancko w połączeniu z małą czarną lub bardziej niezobowiązująco, kiedy zaczeszesz je do tyłu zyskując efekt świetnie komponujący się z obcisłymi spodniami typu skinny – wygląd w sam raz na zakupy.

Z grzywką, czy bez?

Jeśli wybierzesz fryzurę o średniej długości, możesz zdecydować się na grzywkę lub wyglądać „jakbyś” miała grzywkę. Przy włosach ściętych do równej długości z rozwichrzonymi końcówkami, możesz lekko zaczesać włosy w poprzek twarzy, aby uzyskać efekt grzywki bez konieczności ponownego zapuszczania włosów, jeśli zmienisz zdanie. Jeśli już masz grzywkę i nie możesz bez niej żyć, będzie ona wyglądała dobrze w połączeniu z fryzurą średniej długości, okalającą twarz. Pomyśl o Heidi Klum.

Jakie są nowe style fryzur do włosów o średniej długości, proponowane na rok 2014?

Niektóre z najlepszych fryzur spośród tych o średniej długości, modnych w 2014 roku, wyglądają doskonale, jednocześnie nie są tak ostentacyjne. Najlepszy efekt uzyskuje się przy połączeniu pasemek z lśniącymi, gładkimi włosami. Połysk włosów sprawia, że fryzura typu bob zyskuje dodatkowy zwracający uwagę efekt. Wygląda to zawsze świetnie, jednocześnie nie jest nachalne.

Jeśli wolisz bardziej naturalny wygląd, wysusz włosy za pomocą suszarki, a następnie z pomocą odpowiednich produktów do pielęgnacji zacznij skręcać je i karbować, nadając im fale i loki. Gdy uzyskasz upragniony efekt, rozszarp je trochę palcami, a następnie lekko spryskaj lakierem, tak aby dodać fryzurze trwałości, jednocześnie zachowując jej naturalny wygląd.

Zebranie w sobie odwagi, aby wypróbować nowy styl nigdy nie jest łatwe. Sprawdź modne fryzury średnie 2014 – być może znajdziesz tam nowy wygląd, którego właśnie szukałaś.