Fryzury męskie 2014

Fryzury męskie 2014Fryzury męskie 2014Jak wybrać fryzurę w 2014 roku?

Fryzury męskie 2014 będą bardziej gorące i modne w porównaniu z poprzednimi sezonami. Jeśli wspomnisz o najbardziej atrakcyjnym trendzie w fryzurach, na pewno pierwszą rzeczą, o której pomyślimy będą kręcone włosy. W przeciwieństwie do prostych włosów które preferują niektórzy mężczyźni, kręcone loki nadadzą Ci zupełnie nową osobowość. Sprawią, że staniesz się bardziej atrakcyjny i interesujący dla kobiet.

Choć wśród fryzur pasujących do kręconych włosów proponowanych na 2014 rok znajdują się różne świetne możliwości, musisz być ostrożny wybierając fryzurę pasującą do Ciebie. Pamiętaj o tym, że wybór źle dopasowanej fryzury może zrujnować Twój wygląd. Aby pomóc Ci, umieściliśmy na tej stronie wybór kilku fryzur dla kręconych włosów spośrod którego możesz coś wybrać. Zachęcamy do dalszej lektury!

- Chaos pod kontrolą. W tym roku nie chodzi już o objętość loków. Modne są teraz raczej włosy pod kontrolą, które można łatwo pielęgnować i układać. Chodzi też raczej o krótsze włosy, która dadzą Ci czysty i męski wygląd. Jednak jeśli chcesz pokazać się ze swojej dzikiej strony poprzez taką fryzurę, możeszzdecydować się na fryzurę w stylu Jamesa Franco, ktora jest bardziej rozwichrzona i dzika.

- Plażowe loki. Wygląd jakbyś dopiero co wrócił z plaży po surfowaniu jest naprawdę seksowny. Nada Ci bardziej czarujący i atrakcyjny wygląd. Po prostu potrzebna Ci odpowiednia fryzura i nieco pasty, aby osiągnąć taki efekt.

- Krótko ostrzyżone. Nie powinieneś przegapić tego trendu, jeśli Twoje włosy są kręcone. Krótkie kręcone fryzury proponowane dla mężczyzn w roku 2014 nadadzą Ci wspaniały wygląd, zwłaszcza jeśli chcesz wyglądać poważnie, a jednak dalej stylowo.

- Nieco kudłate. Nieważne czy masz luźniejsze loki, czy też silnie pofalowane włosy, nigdy nie stracisz decydując się na tą fryzurę. Dzięki niej będziesz wyglądał kreatywnie i stylowo, na czasie i porządnie. A co by było gdybyś dodał do tego jeszcze doskonały kolor włosów?

- Włosy średniej długości z lokami. To dobry sposób na bycie modnym i jednocześnie zaprezentowanie swoich kręconych włosów. Musisz po prostu zostawić swoje włosy w średniej długości, tak aby uformowały się na nich loki. Od tego punktu już bez problemu osiągniesz wygląd, na którym Ci zależy.

Proponowane dla fryzury męskie 2014 są doskonałe dla tych, którzy chcą mieć zarówno długie jak i krótkie włosy. Dzięki temu Twój rok będzie znacznie lepszy i bardziej modny. Musisz tylko upewnić się, że odpowiednio dobierzesz fryzurę i stylizację następnym razem, gdy odwiedzisz swojego fryzjera. Znajdziesz tu najnowsze trendy, pomysły, zdjęcia i przydatne wskazówki, aby uzyskać nowy oszałamiający wygląd.