Fryzury krótkie 2014

Fryzury krótkie 2014Fryzury krótkie 2014Jeśli zastanawiasz się nad modnymi krótkimi fryzurami na 2014 rok, spójrz na te najgorętsze trendy.

Fryzury krótkie 2014 są na topie w tym roku. Trendy te są idealne dla kobiet, które chcą wyglądać zadziornie, nowocześnie oraz elegancko. Są one również idealnym rozwiązaniem, jeśli pragniesz odmienić wygląd i pozbyć się długich lub średnich włosów. Ale jakie są najbardziej szykowne i olśniewające krótkie uczesania tego sezonu? Sprawdźmy!

Trendy w krótkich fryzurach na rok 2014

- Krótko przystrzyżone boki głowy, tzw. undercut. Pięknie wyglądać nigdy nie było łatwym zadaniem ale z tym stylem uczesania będziesz z pewnością zwalać z nóg.

- Krótko przycięte włosy. Jest to kolejny świetny trend tego roku, który nada Ci niesamowity i seksowny wygląd, szczególnie jeśli preferujesz krótkie boki.

- Krótkie, proste cięcie z grzywką. Posiadasz okrągłą twarz? Wypróbuj tę fryzurę. Jest łatwa do ułożenia i w utrzymaniu, a dodatkowo podkreśli Twoją urodę.

- Krótki, nowoczesny bob. Fryzury bob będą wciąż rządzić tego sezonu, zwłaszcza wśród kobiet, które chcą wyglądać nowocześnie i modnie nawet w pracy. Z tym uczesaniem z pewnością będziesz przyciągać uwagę.

- Krótkie boki, podkręcony przód. Jeśli masz wyraziste oczy i kasztanowe włosy, styl ten jest w sam raz dla Ciebie. Podkreśli twoje rysy, czyniąc Cię niezwykle atrakcyjną.

- Krótki irokez. Chcesz się trochę wyróżnić w zadziornym stylu? Spróbuj tego. Irokez doda Ci ekstrawagancji.

- Krótki faux-hawk (fałszywy irokez). Gorący i seksowny wygląd to łatwe zadanie z tą krótką fryzurą na rok 2014. Krótki faux hawk cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet.

- Pixie. Jest to bez wątpienia ulubiona fryzura kobiet, które po raz pierwszy chcą krótko obciąć swoje włosy. Sprawi, że będziesz wyglądać pewnie i modnie.

- Krótkie, kręcone fryzury. Jeśli masz naturalnie kręcone włosy nie możesz przegapić tego stylu. Krótkie kręcone fryzury sprawią, że będziesz wyglądać piękne i stylowo.

Musisz koniecznie wypróbować fryzury krótkie 2014. Przy takim uroku, stylu i pięknie jaki zapewniają, nie ma powodu, aby nie porzucić swojego wyglądu z 2013r. Bądź szykowna!