Fryzury damskie 2014

Fryzury damskie 2014Fryzury damskie 2014Jak wybrać najpiękniejsze fryzury dla kobiet?

Wraz z nadejściem 2014 roku, zapewne jesteś zajęta przygotowaniami mającymi na celu zaprezentować nową Ciebie. Na pewno przygotowałaś już listę nowych eleganckich i pięknych sukienek, dodatków, butów i innych modnych ubrań do kupienia.Ok, to brzmi jak zbyt wiele, ale jest jeszcze jedna rzecz, o której nie możesz zapomnieć: nowe fryzury damskie 2014. Jest to coś, czego nie musisz tego kupować, ale na pewno powinnaś zadbać o to, aby znaleźć fryzurę, w której będziesz doskonale wyglądać. Twój wybór? Pozwól, żeby nasza strona pomogła Ci dokonać go!

– Tradycyjny kucyk. Możesz stwierdzić, że jest to nudna i niemodna fryzura, ale pamiętaj, że zawsze może eksperymentować z przewidywalnymi stylami. Przykładowo, zamiast spinać włosy gumkami kupionymi w pasmanterii, możesz wykorzystać do tego kawałki ubrań.

– Warkocze. Jeśli chcesz być na bieżąco z modą, nie trzymaj się jednego stylu zaplatania warkoczy. Spróbuj poeksperymentować i zaplatać włosy w różne style – począwszy od koron z warkoczy, poprzez cienkie warkoczyki zaakcentowane luźnymi końcówkami, skończywszy na zabawnych warkoczach w stylu rybiego ogona. Choć zaplatanie włosów wymaga pewnych umiejętności i wysiłku, efekt końcowy jest na pewno tego wart.

– Pofalowane. Nic nie wygląda ładniej niż prosty i naturalny styl. Możesz po prostu rozpuścić włosy i pozwolić, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie. Jeśli Twoje włosy nie układają się w fale, możesz korzystać z wałków lub lokówki, aby ułożyć parę falistych pasemek.

– Efekt mokrych włosów. Jeśli chcesz wyglądać seksownie i uwodzicielsko, efekt mokrych włosów doskonale się w tym sprawdzi.
Możesz nałożyć odrobinę żelu lub olejku na pasma włosów, aby nadać im mokry wygląd, podkreślony przez pofalowane i rozwichrzone końcówki.

– Nowa fryzura. Stworzenie Twojego wizerunku na nowo może wymagać zaledwie nowej fryzury. Możesz zdecydować się na włosy w nieładzie lub ściąć je na fryzurę w stylu bob. Nie musisz wkładać dużo wysiłku w to, aby Twoje włosy wyglądały lepiej. Zawsze możesz pozostawić to ekspertom, którzy wiedzą co najlepiej będzie pasowało do Ciebie.

Możesz też zawsze układać swoje włosy uzyskując różne efekty, począwszy od najbardziej naturalnych, aż do najbardziej wymyślnych, jednocześnie nie wyglądając staro i niemodnie.Wraz z fryzury damskie 2014, na pewno wybierzesz coś modnego. Życzymy miłej lektury!